1.8k views
2 votes
Pls pls pls pls helpppp

Pls pls pls pls helpppp-example-1

2 Answers

0 votes

Answer:

$5.95

Explanation:

7/20 = .35 cents per ounce

.35*17=5.95

User NomanJaved
by
7.6k points
9 votes
it would be the first one. 5.95
User Akourt
by
7.9k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.