Answer:
large sizes
Explanation:
By calculating per grams of jar
large sizes: 4.1/540=0.007592592593 per grams
small sizes: 2.81/360=0.007805555556 per grams
thus, large sizes is best value for money
9.5m questions
12.2m answers