Cost per gram in the UK = £43.15 / 1000g = £0.04315/g
Cost per gram in Japan = ¥2431 / 1000g = V2.431/g
Cost of 200g in the UK = £0.04315/g x 200g = £8.63
Cost of 200g in Japan = ¥2.431/g x 200g = ¥486.2
Therefore, the difference in cost between 200g of yuzu in the UK and Japan is: £8.63 - £3.24 = £5.39.
So the answer is: £5.39