Answer: B 18oz
Explanation:
You would compare how much each jar costs per oz
Unit =

The above tells you to divide cost by oz
12 oz : $3.00/12 oz = $.25 / oz
18 oz: $4.40/18 oz = $.24 / oz
25 oz: $6.75/25 oz = $.27 / oz
32 oz: $8.25/32 oz = $.26 / oz
Answer: 18 oz is cheapest per oz