3.1k views
0 votes
5 tons of sand cost $1,500.00. What is the price per pound?

User Chobicus
by
8.4k points

1 Answer

1 vote

Answer 600000 because 1500 /5 x 2000

User Kenmistry
by
7.4k points

No related questions found