204k views
3 votes
Pls help Express each rate as a unit rate.

$2.70 for 15 ounces

Pls help Express each rate as a unit rate. $2.70 for 15 ounces-example-1
User Seethrough
by
8.7k points

1 Answer

6 votes

Answer:

Step-by-step explanation:

User Ercument
by
8.4k points

No related questions found