Answer:
22
0.20
Explanation:
Price club: = $0.216 per ounce
Shop Mart: = $0.195 per ounce
Price club: 2.59 / 12 = 0.216 per ounce
Shop Mart: 4.68 / 24 = 0.195 per ounce (1 1/2 pounds & based on 16 ounces/pound)
5.8m questions
7.5m answers