first,,, divide the price by the ounces. 9.13/39 = $0.23 per oz.
3.56/14 = $0.25 per oz.
4.98/18 = $0.28 per oz.
6.12/24 = $0.26 per oz.
remember to simplify!
answer) : A
5.8m questions
7.5m answers