66.1k views
2 votes
A 4-pack of envelopes costs $0.52. What is the unit price?

User Rahul W
by
4.1k points

1 Answer

5 votes

Answer:

0.13

Explanation:

User Bhanu Pratap Singh
by
5.4k points