6.7k views
17 votes
HELP IM GIVING 20 POINTS LIKE PLZZ I NEED HELP​

HELP IM GIVING 20 POINTS LIKE PLZZ I NEED HELP​-example-1
User Goodson
by
5.7k points

1 Answer

5 votes

Answer:

price = 4.1

cost = 12.3

Explanation:

price = 0.8+1.2+1.5+0.6 = p4.1

cost = 2.40+3.60+4.50+1.80 = $12.3

User Pegeen
by
6.4k points