Answer: $3.10
Explanation:
5 oranges * $2.48/4 oranges =
5 oranges * $0.62/1 orange=
5 oranges/1 orange * $0.62=
5/1 x 0.62=
5 x 0.62=$3.10
9.5m questions
12.2m answers