181k views
3 votes
What's the answer to this ?>

What's the answer to this ?>-example-1

1 Answer

4 votes

Answer:

$10.06

Explanation:

bran $2/kg x 4kg= $8 + granola $2.06/kg

8+2.06=$10.06

User Bertvan
by
7.4k points