121k views
3 votes
I NEED HELP ASAP!!! What Is this?

I NEED HELP ASAP!!! What Is this?-example-1

2 Answers

4 votes

Answer:

large

Explanation:

divide the price by the grams, to find how much each is worth than, figure out that the large is worth 0.1, medium, 0.2, and small, 0.3, so they large you get more for less.

User Kiran Puppala
by
8.6k points
7 votes

Answer:

what is this -by-step explanation:

User Amenthes
by
8.3k points