221k views
5 votes
A store sells 5 T-shirts for $49.05. What is the unit cost per T-shirt?

User Alston
by
8.7k points

1 Answer

2 votes
9.81 hope this helps!!
User ModusCell
by
7.9k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories