70.8k views
4 votes
Greta buys 5 pens for $3.45. how much does each pen cost Helpppppp

User Lardois
by
9.1k points

1 Answer

5 votes

Answer: $0.69

Step-by-step explanation: Divide $3.45 by 5 :)

User Bartezr
by
8.8k points

Related questions

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories