197k views
4 votes
I NEED HELP ASAP!! (20 PTS)
An 8-pack of granola bars costs $7.04. What is the unit price?

User Shun
by
7.9k points

1 Answer

4 votes

Answer:

Step-by-step explanation: just / the $7.04 by 8 since there is 8 bars then boom

User Fernando Rojo
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories