111k views
2 votes
A 4-quart container of window cleaner costs $12.48.​What is the price per cup?

User Chrisramon
by
7.9k points

1 Answer

1 vote

Answer:1.28

Explanation:

Related questions

1 answer
4 votes
80.7k views
1 answer
1 vote
195k views
1 answer
0 votes
195k views