Answer: $4.60 for 10 stamps
Step-by-step explanation: To find the unit rate, you have to divide the cost ($8.25) by the number of stamps (18) since you are figuring out the cost. $8.25/18=$0.458333333333, but you have to round it because it is money so it would be $0.46 per stamp. To find the cost of 10 stamps, you have to do $0.46x10=$4.60 (since there are 10 stamps).