Jayla plans to attend the Randolph County Fair and is trying to decide what would be a better deal. She can pay $35 for unlimited rides, or she can pay $15 for admission plus $1 per ride. If Jayla goes on a certain number of rides, the two options wind up costing her the same amount. What is that cost?