180k views
3 votes
What's the better buy-$132 for 12oz or $149 for 16oz?
they are equal
$1.32
$1.49

User Acn
by
8.2k points

2 Answers

3 votes
149 for 16oz is better you save 27$
User Aphax
by
8.0k points
3 votes

Answer:

dont

Explanation:

User Wwwilliam
by
8.2k points

Related questions

1 answer
5 votes
184k views
1 answer
1 vote
50.2k views