164k views
1 vote
Wich one is cheer to buy 20 for 4.40 or 24 for 4.80

User Dfreedm
by
8.4k points

1 Answer

6 votes
4.4/20=0.22 per item 4.8/24=0.2 per item Answer: 24 for 4.80
User Alex Orlov
by
8.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories