143k views
5 votes
Malcolm bought 6 bowls for $13.20. What is the unit rate

1 Answer

5 votes
2.20 is your answer
lol yay


User Randhir
by
8.0k points

Related questions

2 answers
2 votes
122k views
2 answers
0 votes
114k views
2 answers
3 votes
174k views