92.5k views
0 votes
An 8-pack of candy bars costs $7.28. What is the unit price?
plz help

User Amani
by
8.7k points

1 Answer

2 votes
7.16 dpollars for one candy bar
User Aaron Reed
by
8.0k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories