49.8k views
0 votes
Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

User Nirgn
by
7.6k points

1 Answer

2 votes
I hope this helps you
Find the unit price in dollars per pound 2 1/4 pounds for $4-example-1
User Graham Swan
by
7.4k points