145k views
3 votes
Find each unit cost
$12 for 4 square yards
$3.45 for 3.7 oz
$9 for 5 L

1 Answer

5 votes
$3 for 1 square yard
$0.93 for 1 oz
$1.8 for 1 L
User Cezar
by
8.4k points

No related questions found