Rachel paid $33.60 for 12 rolls.
Unit rate paid by Rachel =

= 2.8
From table,
Kevin paid $6.40 for 2 rolls.
Unit rate paid by Kevin =

= 3.20.
Check:
Kevin bought 5 rolls for $16
5 × 3.2 = 16
He also bought 8 rolls for $25.6.
8 × 3.2 = 25.6.
If we compare the unit rates paid by Rachel and Kevin,
Rachel's unit rate is less than Kevin's because 3.2 is greater than 2.8.