A store allows customers to fill their own bags of candy, terri decides she only wants jelly beans and chocolate drops. jelly beans sell for $0.98 per pound, and chocolate drops sell for $0.67 per pound. terri's bag weighs 2.1 pounds and it costs 1$5.6 if p is the number of pounds of jelly beans terri purchase, what expression could be used to represent the number of pounds of chocolate drops she purchases?
a. 2.1-9
b. 2.1p
c. p 2.1
d.9-2.1