208k views
1 vote
Oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

Oranges each $0.38 Apples each $0.26 number 21-example-1

1 Answer

3 votes
I would say just add them together
User Iamdanchiv
by
8.2k points

No related questions found