140k views
3 votes
The unit rate of $34 in 8 hours

User Nana
by
7.8k points

1 Answer

3 votes
It would be $4.25 per hour.
User Nikhil Aneja
by
8.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories