96.8k views
3 votes
Six oranges cost $5.34.How much does 1 orange cost?

User Stevegt
by
7.1k points

2 Answers

2 votes
Answer is void, please ignore
User Mjschultz
by
7.9k points
3 votes
5.34/6=0.89 so one apple is equal to 89 cents
User Billerby
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.