Marco's mom has sent him to the store to buy apples and oranges. She has given Marco
instructions to buy 4 pounds of apples and as many pounds of oranges as possible. He
also has to spend exactly $9.11. If one pound of apples costs $1.29 and one pound of
oranges costs $0.79, how many pounds of oranges will Marco be able to buy?