Answer: Sweet and Sour company is right
Explanation:
Answer:
Sweet and Sour Company
$24/4 gallons=$6/gallon
$16/8 quarts (divide by 4 cause there's 4 quarts per gallon)=$8/gallon
5.6m questions
7.3m answers