39.1k views
0 votes
The bake sale earned $83.48 during the 4 hours it was open. What is the unit rate?

2 Answers

3 votes
The answer is 20.87 when you divide it .
User Jiyoun
by
7.6k points
1 vote
$20.87
hope this helped
User Gargaroff
by
8.4k points

Related questions

2 answers
0 votes
227k views
2 answers
3 votes
97.8k views
2 answers
0 votes
194k views