menu
Qammunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Ask a Question
What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?
asked
Sep 11, 2018
164k
views
2
votes
What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?
Business
high-school
Keith McNulty
asked
by
Keith McNulty
7.5k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
1
Answer
6
votes
my face is the answer
Jawa
answered
Sep 15, 2018
by
Jawa
7.3k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
← Prev Question
Next Question →
No related questions found
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Categories
All categories
Mathematics
(3.7m)
History
(955k)
English
(903k)
Biology
(716k)
Chemistry
(440k)
Physics
(405k)
Social Studies
(564k)
Advanced Placement
(27.5k)
SAT
(19.1k)
Geography
(146k)
Health
(283k)
Arts
(107k)
Business
(468k)
Computers & Tech
(195k)
French
(33.9k)
German
(4.9k)
Spanish
(174k)
Medicine
(125k)
Law
(53.4k)
Engineering
(74.2k)
Other Questions
Who was Adam Smith ? Anybody?
What can turn igneous rock into sediment?
In what way did the GI Bill contribute to the growth of professional and white-collar jobs ? A.by providing US laborers with new job-training programs B.by giving US veterans assistance to purchase a new
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search Qammunity.org