36.2k views
3 votes
Four pounds of apples cost $1.56. What is the unit cost?

User Rzueger
by
9.0k points

1 Answer

4 votes
The answer is $6.24 Hope this helps :)

User Bachan Smruty
by
8.8k points

No related questions found