82.3k views
4 votes
If 0.5 lb of Starbucks Coffee costs $6.48, what is the unit price for Starbucks Coffee? Hint: this involves decimal division.

User Benyamin
by
8.2k points

1 Answer

1 vote
12.96 dollars man, you got this
User Raspayu
by
7.8k points

No related questions found