61.9k views
5 votes
2 for $9. what is the unit price?

2 Answers

3 votes
$4.50 is ur answer all u do is 9 divided by 2
User Jaydeep Chatrola
by
7.7k points
5 votes
9/2
4.50

Hope this helped!
User Mithson
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories