menu
Qammunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
2 for $9. what is the unit price?
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Ask a Question
2 for $9. what is the unit price?
asked
Jul 6, 2018
61.9k
views
5
votes
2 for $9. what is the unit price?
Mathematics
middle-school
Steffen Langer
asked
by
Steffen Langer
9.1k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
2
Answers
3
votes
$4.50 is ur answer all u do is 9 divided by 2
Jaydeep Chatrola
answered
Jul 8, 2018
by
Jaydeep Chatrola
7.7k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
5
votes
9/2
4.50
Hope this helped!
Mithson
answered
Jul 12, 2018
by
Mithson
7.7k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
← Prev Question
Next Question →
No related questions found
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Categories
All categories
Mathematics
(3.7m)
History
(955k)
English
(903k)
Biology
(716k)
Chemistry
(440k)
Physics
(405k)
Social Studies
(564k)
Advanced Placement
(27.5k)
SAT
(19.1k)
Geography
(146k)
Health
(283k)
Arts
(107k)
Business
(468k)
Computers & Tech
(195k)
French
(33.9k)
German
(4.9k)
Spanish
(174k)
Medicine
(125k)
Law
(53.4k)
Engineering
(74.2k)
Other Questions
How do you can you solve this problem 37 + y = 87; y =
What is .725 as a fraction
Write words to match the expression. 24- ( 6+3)
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search Qammunity.org