22.1k views
1 vote
Mr. peters buys 3 1/4 pound of grapes for $4.55 what is the unit cost of the grapes

User Marcanuy
by
8.7k points

1 Answer

6 votes
divide 3 1/4 with 4.55
User Arash Khoeini
by
8.6k points

No related questions found