98.7k views
0 votes
Someone please answer this for me

Someone please answer this for me-example-1

2 Answers

3 votes
15/1.25 =C.12 that would be the answer
User Radu Toader
by
8.0k points
0 votes
Each gallon costs $1.25
$15/$1.25 each= 12 gallons
Final answer: C
User Laurene
by
7.3k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories