128k views
4 votes
You pay $4.50 for 9 bagels. What is the unit price ?

1 Answer

4 votes
4.50 divided by 9 = 50 cents
User Uniqrish
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories