224k views
21 votes
20 lbs $17.20
Which is the better buy? Explain using ratios
30 lb om $25.20

1 Answer

7 votes
It’s only my 3rd day out here ion know
User Khagler
by
4.9k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.