2.0k views
22 votes
I need an evaluate example

2 Answers

3 votes

Answer:

the cost of each pie when 3 pies cost $6

answer: $2 per pie

Step-by-step explanation:

User Michael Money
by
5.5k points
9 votes

Answer:

The first thing I did was to be a part of the world and the other is a great way to get the best out

Step-by-step explanation:

His father was a little bit of a stretch of the imagination of the most

User Prakash Tank
by
5.0k points