106k views
8 votes
You pay $21.60 for a 20 pound bag of dog food. What is the unit price for dog food?

User Burtsevyg
by
7.7k points

1 Answer

12 votes

efseegbszgea

Explanation:

User SoulRayder
by
7.3k points