208k views
0 votes
A pet supply store sells a 20-pound bag of dog food $23.44. find the unit price

1 Answer

2 votes
Compose the result function for 23.4423.44 by replacing the function designators with the actual functions.23.44 is how u solve it :D:D:D
User Eunhee
by
7.9k points