107k views
18 votes
2 pens cost £30. How much does one pen cost?

2 Answers

8 votes

One pen would cost £15

User Tumbledown
by
5.8k points
6 votes

Answer:

one pen cost £15. hope it helps hehe :)

User Mohamed AMAZIRH
by
5.8k points