We would need to figure out the price per boxed lunch from the deli. Therefore, we need to divide $74.50 by 10 to get $7.450, or $7.45, per boxed lunch.
Knowing that x is the number of boxed lunches and the company would have to pay $7.45 per box we can just do 7.45x = y where y is the total cost for the lunches.