66.5k views
19 votes
Bananas cost $1 for 3 pounds. How much for 1 pound?​

User Khang Lu
by
7.8k points

1 Answer

4 votes

Answer:

0.33

Explanation:

User Amr Eraky
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories