169k views
4 votes
Someone help me please with part b and part c please

Thank you ‼️

Someone help me please with part b and part c please Thank you ‼️-example-1
User Krun
by
5.9k points

1 Answer

4 votes
Unit rate: 1 rose equals $5
User Bglbrt
by
5.7k points