120k views
5 votes
Randy bought 6 candy bars for $7.74. What is the cost per candy bar?

User Bryanph
by
8.4k points

1 Answer

3 votes
To find this answer, do 7.74/6. The answer is 1.29. 
User Jordanw
by
8.3k points

No related questions found