151k views
22 votes
$240 for 18ft find the unit rate please be QUICK ​

1 Answer

4 votes

Answer:

$13.333333 per Foot

Explanation:

hope this helped

User Max Weber
by
8.3k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.